У Черкаський СІЗО завітав Святий Миколай

19 грудня 2014, 19:56

77_35

Традиційно щороку представники влади вітають з новорічними святами неповнолітніх, котрі утримуються в Черкаському слідчому ізоляторі. 18 грудня представники служби у справах дітей Черкаської міської ради Черкаської обласної державної адміністрації, Всеукраїнської благодійної організації Всеукраїнська мережа ЛЖВ та Черкаського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді завітали до неповнолітніх, котрі перебувають у Черкаському слідчому ізоляторі з привітаннями та подарунками до Дня Святого Миколая.

– Ми розуміємо, що більшість дітей, які стали на злочинний шлях, із неблагополучних і бідних сімей. Але Святий Миколай, котрий жив багато століть тому, теж народився в ріс у багатодітній і незаможній родині. Однак це не завадило йому стати одним із найбільших добротворців усіх часів. Тому не гріх упасти, гріх не піднятися, а оступитися може кожен. Головне – зробити з цього правильні висновки і до помилок, котрі приводять за грати, більше не повертатися, – такі напутні слова звучали з вуст заступника служби у справах дітей ЧМР Віктора Вічканя та інших представників.

На знак того, що влада і громада турбуються про всіх дітей, навіть тих, що перебувають за гратами, фахівці із служби у справах дітей та благодійної організації приготували в подарок для утриманців СІЗО – пакунки із шкільним приладдям, засобами для особистої гігієни і, звичайно ж, солодощі та фрукти.

Подарункам хлопці, звісно, задоволені. Та найбільше їх бажання, здійснення котрого декому доведеться чекати не один рік, це вийти на волю і повернутися додому, інформує прес-служба мерії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору