У черкаському театрі розповіли, як ставляться до піару на їхній біді

11 листопада 2015, 14:09

театр

Один з кандидатів на посаду міського голови Черкас днями проанонсував проведення концерту на підтримку драмтеатру. Після пожежі черкаський театр справді потребує допомоги, втім чи не стане такий захід лише піаром на біді? З цим запитанням "Про все" звернулося до самих працівників театру.

Відсторонений директор черкаського театру Володимир Осипов говорить, що на площі перед театром свої заходи проводять різні політичні сили, а от думкою адміністрації театру з цього приводу цікавляться не часто. Про благодійний концерт він також чув, хоча самі організатори до адміністрації з цього приводу також не зверталися.

- Вони зв'язалися із ініціативною групою Благодійного фонду й говорили з його головою. Знаю, що попросили скриньки для збору коштів, - розповідає Володимир Осипов. - Тому скриньки будуть стояти, але як будуть вони наповнюватися, то вже інше питання.

Голова Благодійного фонду театру, актор Олександр Гуменний у свою чергу, не відкидає думки, що такий захід - це передусім піар кандидата. Але водночас вбачає у цьому можливість хоч якось допомогти театру.

- Я думаю, що так могла б робити кожна політична сила. Використали б цей момент і для свого піару, і для допомоги театру. Та це не означає, що ми підтримуємо та агітуємо за того чи іншого кандидата чи силу. Головне - допомогти театру, - зазначає актор. -  Я прийду й подивлюся, як буде проходити саме цей захід.

Поділитись

Коментарі

Вгору