У Черкаському районному суді виявили COVID-19

24 вересня 2020, 10:05

фото тематичне

У одного з працівників Черкаського районного суду Черкаської області, який знаходиться на першому поверсі Будинку Правосуддя (м. Черкаси, вул. Гоголя, 316) підтверджено діагноз COVID-19. Працівників які безпосередньо контактували з хворим відправлено на самоізоляцію, з їх наступним тестуванням на COVID-19.

Зазначимо, що суд продовжує працювати в штатному режимі задля забезпечення кожному доступу до правосуддя. Проте з метою убезпечення відвідувачів та працівників від розповсюдження хвороби та масового поширення вірусної інфекції, адміністрація суду просить утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають Вашої обов’язкової присутності, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень.

Крім того, черкащани можуть скористатись можливістю подати свої заяви чи інші звернення до суду через поштову скриньку розміщену у фойє суду, сервіси «Електронного суду», за допомогою поштового зв’язку, електронної пошти inbox@ck.ck.court.gov.ua. Отримати інформацію про рух справи можна за телефоном: (0472) 54-69-39.

За інформацією пресслужби Черкаського апеляційного суду

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору