У Черкаському районі дорожні служби перейшли на цілодобове чергування

02 грудня 2015, 12:38

3 (2)

У зв’язку з ускладненням погодних умов представники міськрайонного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій спільно з дорожніми службами на нараді у голови райдержадміністрації Костянтина Омаргалієва визначили перелік проблемних ділянок на автошляхах та у населених пунктах району, де можливе утворення заторів через ожеледицю та снігові замети.

На цих ділянках у разі потреби буде розгорнуто мобільні аварійно-рятувальні пости.

Наразі спеціалісти філії «Черкаська ДЕД» та райавтодору цілодобово чергують на своїх постах та готові працювати за екстремальних умов. Телефони для повідомлень дорожніх служб району про надзвичайну ситуацію: 30 41 20, 30 42 02, 31 02 00.

– Маємо 70% запасу протиожеледної суміші, 600 тонн технічної солі, 10 тонн дизпалива, є домовленість про підвіз піску з Бузуківського гранітного кар’єру. На дорогах працюватиме 10 одиниць розкидачів піску та важка техніка. Гусеничні трактори за потреби можуть слугувати рятівними тягачами, найперше для великогабаритних транспортних засобів, – повідомив начальник філії «Черкаська ДЕД» Микола Рябко.

Як інформує начальник філії «Черкаський райавтодор» Андрій Вірський, посипочний матеріал вже розподілений на автодорогах району. Снігоочисна техніка готова оперативно вийти на дороги в разі снігопаду.

За інформацією Черкаської РДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору