У Черкаському лісгоспі запрацювали ялинкові ярмарки

17 грудня 2020, 21:50

Продаж ялинок стартував у Черкаському лісгоспі. Ялинкові ярмарки працюють у всіх лісництвах підприємства.

Ціни, порівняно з минулим роком, не змінилися. Так, приміром, метрову сосну можна придбати за 60 грн. Всі ялинки, які пропонують до продажу, вирощені лісівниками на спеціальних ялинкових плантаціях, або ж заготовлюються у ході лісогосподарських заходів при здійсненні доглядів за лісом. Про це інформують у Черкаському обласному управління лісового та мисливського господарства.

Маркування ялинок здійснюється самоклейними етикетками, які виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, так як вони повністю руйнуються при спробі розклеювання.

Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який вноситься у систему ЕОД (електронного обліку деревини). Бирка зі штрих-кодом містить інформацію про походження деревця – область заготівлі, назву лісозаготівельника та його підпорядкування.

Перевірку походження ялинки можна здійснити шляхом введення номеру з уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті або yalіnka.info.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору