У Черкаському художньому музеї презентували “Різдвяну” виставку

27 грудня 2022, 14:40

У Черкаському обласному художньому музеї відкрили “Різдвяну” виставку, яка діятиме до 22 січня.

На ній представили картини, графічні роботи, скульптурні композиції та твори декоративно-прикладного мистецтва. На виставці представлено низку творів, в яких розкриваються теми прадавніх традицій нашого народу та традицій українського Різдва.

Краєвиди Черкащини у виконанні таких відомих майстрів живопису як народний художник України Іван Бондар, заслужений художник України Максим Гладько, подружжя Роман та Олеся Кравчук, Микола Колядко.

Окрім пейзажів, на виставці представлено натюрморти заслуженого художника України Віктора Олексенка, Максима Сірого. На виставці представлені і плакати художниць молодого покоління Лесі Тарахтій та Анни Сторчеус «Щедрик» та «Свята ніч настає…».

Новітні тенденції та несподівані інтерпретації представлено в роботах декоративно-прикладного мистецтва — унікальних вишитих картинах заслуженої художниці України Олександри Теліженко, заслуженого майстра народної творчості України Ольги Мартинової, Лариси Шейх-Афоніної, Людмили Шилімової-Ганзенко та Сергія Шилімова, Севастяни Федоренко.

За інформацією Черкаського обласного художнього музею

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору