У Черкаському кардіохірургічному центрі з’явилась діагностична бігова доріжка

29 грудня 2016, 09:10
Фото: Анатолій Бондаренко/Facebook

Фото: Анатолій Бондаренко/Facebook

28 грудня Черкаський обласний кардіохірургічний центр отримав діагностичну бігову доріжку, яка дає можливість зробити якісне, точне і всебічне обстеження кардіохворих.

За словами лікарів і пацієнтів, про апарат, який міська влада придбала і вручила центру, тут мріяли давно.

"Це Тридміл або діагностична бігова доріжка, яка дозволяє зробити якісне, точне і всебічне обстеження кардіохворих, зокрема й тих, що перенесли інфаркт. Зручність використання такого апарату полягає в тому, що пацієнт просто йде біговою доріжкою, а лікар на комп’ютері відразу бачить його тиск і кардіограму. Крім того, апарат ідеально розрахований на індивідуальний підхід до кожного хворого, тобто враховує вік, стать, вагу та тип навантаження", - повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у Facebook.

На відміну від велотренажера, яким в кардіоцентрі користуються давно, Тридміл дає більш точні показники, зберігає запис усіх результатів обстеження і суттєво полегшує і пришвидшує роботу лікарям.

За прогнозами працівників кардіоцентру, за допомогою цієї діагностичної бігової доріжки можна обстежити до 3000 пацієнтів за рік.

"Це перший і поки єдиний діагностичний апарат такого типу в області. І ми раді, що його придбали. Адже з 5600 пацієнтів обласного кардіохірургічного центру 40% - це жителі Черкас. Намагатимемося й надалі надавати підтримку центру, який, скажу відверто, на сьогодні демонструє дуже гарні показники роботи. Якщо смертність від інфаркту по Україні становить 14%, то у нас, на щастя, всього 2,7%. І найголовніше в цьому питанні – саме точна діагностика і своєчасна медична допомога", - зазначив мер.

Поділитись

Коментарі

Вгору