У черкаському кото-кафе можна перевірити обранця на любов до природи

04 серпня 2015, 09:33

753567– Коли буду виходити заміж, обов’язково надам перевагу тому, хто любить тварин, — похвалилася знайома черкащанка. Лише не сказала, яким чином вона проведе перевірку на лояльність майбутньому претенденту на руку й серце. Та відтепер у жителів обласного центру та їхніх гостей трапилася чудова нагода, поєднуючи приємне з корисним, влаштовувати хоч би такі іспити представникам чоловічої статі: у місті щойно відкрилося «СatCafe». Де ще з підвіконня можна побачити милих пухнастих істот, у товаристві яких відвідувачі вирішили провести годину – другу, пише "Черкаський край".

- Задум  створити такий заклад не новий, є такі кафе у Харкові, кажуть, вже й у Львові, - розповідає юна господиня кафе Аня Ткаченко. – Просто одного весняного вечора я раптом подумала: а чому б і в Черкасах не запросити людей, які прагнуть позбутися самотності, у товариство таких самих, хто любить природу, відчуває своє єднання з нею? Ніхто ж не заперечить, що саме кішки є чи найкращими терапевтами, можуть залікувати навіть душевні рани, чого так часто потребують люди.

- Але ж вам, Аню, інші «двоногі» заперечать: від тварин, їхньої бездоглядності стільки проблем, адже далеко не завжди є можливість утримувати їх у бездоганній чистоті. А у вас он їх аж шість…

- І всіх ми взяли із міні-притулку « Сабалдашино», що в Руській Поляні. Кинуті колись напризволяще, ці тваринки спершу потрапили в добрі руки організаторів цього притулку, а потім саме їх ми обрали для майбутнього кафе. Усі кішечки щеплені, стерилізовані, перебувають під постійним контролем з боку ветеринарної лікарні «Фауна», з якою ми уклали договір. Онде там, на висячій драбині, Тая – сіамська красуня, вона найстарша, їй сім років. Люсьєнда – черепахова кішечка (імена, якими назвали тваринок у притулку, ми не змінювали, адже вони до них звикли). Усі вони різні, у кожної свій характер. Всі вони радо відгукуються на людську ласку.

Відвідувачам при вході відразу пропонують одноразові капці (своє взуття гості знімають), одноразову серветку – і можете йти у товариство милих котиків. У зал із WF, де на столиках уже стоять філіжанки із запашним чаєм, кавою, а поряд тістечка на вибір.

- Хто переважає серед гостей? Очевидно, жінок таки більше?

- Уявіть, є чимало молодих пар, родин із дітьми. Ми навіть відзначили: на сьогодні наймолодшою нашою відвідувачкою стала двомісячна дівчинка Оксанка. Працюємо у зручний час, з 10- ї до 22- ї години.

- А як йшов відбір персоналу? З першого погляду буває складно вирішити, чи ця людина насправді любить живих істот…

- Та у нас же у всіх поза роботою є свої домашні улюбленці, у мене кішечка Катруся. Бавитися з котиками у кафе – річ не обов’язкова, он скільки у нас цікавих книжок, ігор. Щоб не  виникало проблем із дряпучими кігтиками наших тваринок, є спеціальна кігтьорізка. Ми категорично проти того, аби завдавати болю довірливим вихованцям (подекуди їм просто видаляють кігтики, що є відверто негуманним). І потім, у всіх шістьох наших кішечок є чимало спеціальних пристосувань, коли їм закортить  поточити кігтики.

- А  часто саме у вас призначаються побачення?

-Аякже. Це ж так романтично – ви удвох за чашкою кави, а на вас пильно дивиться хоча б он та киця, яка бачить серцем у буквальному сенсі слова.

Комусь видається, що зараз не на часі подібні витребеньки, але, як бачимо, черкасці вже змогли оцінити теплу атмосферу нового кафе, що так нагадує домашню.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору