У черкаському дитсадку отруїлося п’ятеро малюків

23 лютого 2016, 14:40

1432036913_news_moldova_8_729x547-424x318

З 18 по 22 лютого у Черкаську міську інфекційну лікарню госпіталізовано 5 дітей, які відвідували дитячий навчальний заклад № 25 «Пізнайко», що по вул. Гайдара, 18.

Дітей доправили в медичну установу з клінічними ознаками гострої кишкової інфекції, попередній діагноз: гострий гастроентероколіт  невстановленого  ґенезу, харчова токсикоінфекція невстановленого генезу.

Фахівцями держсанепідслужби, з метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації, проведено санітарно-епідеміологічне обстеження дошкільного навчального закладу № 25 з комплексом відповідних лабораторних досліджень (зразки харчової продукції, змиви з об’єктів довкілля на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору) та лабораторні обстеження працівників даного закладу і контактних осіб.

Встановлено медичне спостереження за працівниками закладу та контактними дітьми.

Фахівці санепідслужби області продовжують здійснювати комплекс необхідних санітарно-профілактичних заходів. Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області, інформують у прес-службі відомства.

Нагадаємо, на початку лютого отруїлися малюки, які відвідували дитсадок №91 "Кобзарик".

Коментарі

Вгору