У Черкаському аеропорту злодій пошкодив радіомаяк

05 серпня 2016, 12:18

1406729380_img_8273

Злодій виламав двері в приміщенні радіомаяка Черкаського аеропорту та здійснив крадіжку деталей з кольорових металів, але був затриманий нарядом групи реагування батальйону поліції охорони УПО Черкаської області.

Близько четвертої ранку сигнал тривоги сповістив пульт централізованого спостереження УПО Черкаської області про несанкціоноване проникнення в приміщення радіомаяка Черкаського аеропорту. (Радіомаяк – комплекс пристроїв, які дозволяють пілоту визначити відстань до злітно-посадкової смуги, - ред.).

Наряд групи реагування працівників поліції охорони прибув за лічені хвилини, тож злодій не встиг далеко втекти від місця крадіжки.

- Чолов’яга спочатку ховався в кущах неподалік, - розповів учасник затримання рядовий поліції Сергій, - але коли ми почали відпрацьовувати прилеглу територію, у злодія не витримали нерви і він побіг. Я його швидко затримав. При ньому була сумка з котушками мідного дроту та інші деталі з кольорових металів, які він повиймав з електронного обладнання радіомаяка.

Затриманий виявився «бувалим»: у свої 36 років він тричі притягувався до кримінальної відповідальності, випробовуючи різні шляхи незаконного збагачення: за квартирні крадіжки, виробництво, зберігання, перевезення наркотиків та браконьєрство.

Вважаючи Черкаський аеропорт, який вже тривалий час функціонує в стані запасного, «легкою здобиччю», самовпевнений злодій вирішив, що ніхто йому не завадить.

Наразі поводяться слідчі дії по встановленню всіх обставин крадіжки: прораховується сума збитків, які нанесені Черкаському аеропорту внаслідок пошкодження такої важливої та цінної апаратури, встановлюються подільники.

За інформацією прес-служби Управління поліції охорони в Черкаській області

Коментарі

Вгору