У черкаській школі – нова директорка

10 березня 2023, 12:00

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 із новим директором. За результатами конкурсу новою керівницею закладу призначено Максюту Ларису Петрівну.

Освітянка має 30-річний педагогічний стаж, який здобувала не лише у закладах Черкас, а й у столичних. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист».

Зокрема, раніше вона працювала вчителькою молодших класів у Черкаській середній школі № 22, заступником директора школи з навчально-виховної роботи Черкаської загальноосвітньої школи І ступеня №35 та методистом лабораторії розвитку освіти та педінновацій Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Далі педагогічний стаж жінка здобувала в столиці. Зокрема, працювала методистом вищої категорії відділу новітніх педагогічних технологій Науково-методичного центру координації закладів педагогічної освіти регіональних та міжрегіональних зв’язків Київського Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України та заступником директора школи з навчально-виховної роботи - «Приватний загальноосвітній навчальний заклад гімназія «Престиж» у місті Київ.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору