У черкаській школі нагородили кращих учнів та педагогів

26 травня 2023, 08:16

Церемонію нагородження «Гордість школи-2023» провели у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. Ігоря Момота. На урочистостях відзначили кращих учнів, педагогів, батьків, волонтерів та меценатів.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, які віддали своє життя на російсько-українській війні. Тим батькам, які нині захищають Україну і зараз перебувають у Черкасах на ротації діти вручили власноруч виготовлені обереги.

"Підбиваючи підсумки роботи за рік, ми дякуємо тим, хто досяг великих успіхів у праці та навчанні, хто допомагав нам волонтерити, виготовляти тушкованку і передавати її нашим воїнам та мешканцям звільнених територій, – сказала директорка школи Галина Титаренко. – Пишаюся кожним із вас. Дякую міському голові та всій команді влади за те, що доклали всіх зусиль і вивели дітей на очне навчання, постійно підтримували нашу школу й інші заклади освіти. Попри тривоги, відсутність світла й інтернету діти старанно навчалися й досягли високих успіхів. Дякую колегам, технічним працівникам і батькам за працьовитість і професіоналізм. Дякую нашим Збройним силам України, підприємцям-меценатам та батькам нашої школи».

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко привітав учнів-переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад базових дисциплін Лева Грабового та Артема Сизоненка у першій найпочеснішій номінації «Інтелектуальна еліта».

Учні, які стали призерами міських і обласних етапів Всеукраїнських олімпіад і конкурсів отримали дипломи Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Загалом десятки учнів, батьків та педагогів, які підготували переможців різних олімпіад і конкурсів, були відзначені дипломами, грамотами й відзнаками.

Волонтерську діяльність школи підтримують благодійники і меценати. Їх відзначили грамотами виконавчого комітету Черкаської міської ради та подякою Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Ф. Момота.

Також 10 педагогів школи нагороджені подякою міського голови за високу майстерність у виробництві консервованої тушкованої продукції та прояв активної громадянської позиції.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору