У Черкаській області на виборах голови ОТГ переміг 27-річний чоловік, який п’ять років тому очолив село

03 листопада 2020, 12:03

У Черкаській області Новодмитрівську ОТГ, в яке входить 14 сіл, очолив 27-річний Артем Кухаренко. Чоловік у своєму районі відомий, бо до цього очолював село, і як наймолодшого сільського голову його показували ледь не на всіх телеканалах.

Що ж зробив Кухаренко у своєму селі, що навіть мешканці інших вразились - йдеться у сюжеті ТСН.

У центрі села - зізнання: "Я люблю Подільське". Чи справді це любов - не випитати. Камеру всі оминають. А поза нею кажуть, що вже втомилися від уваги преси. У село зачастили журналісти після того, як його п'ять років тому очолив 22-річний юнак. Що голова села молодий - видно ще на ґанку сільради. Тут на склі QR-код, за яким переходиш на телеграм-канал сільського очільника.

Сільська бухгалтерка розповідає, як накерував молодий голова. Кухаренко створив комунальне підприємство, де працюють місцеві й заробляють гроші в місцевий бюджет. А місцеві батьки радять глянути на школу - з новим дахом та вікнами, і не оминути увагою нововисаджений парк.

Про все, що відбувається, голова звітує на своєму ж Telegram-каналі.

Артема Кухаренка обрали головою територіальної громади. А вона об'єднує вже 14 сіл.

- Я без ніяких поганих слів, без ніякого бруду просто виставив свою кандидатуру, бо вважаю, що мені 27, у мене є енергія, досвід п'ять років, їздив по багатьох проєктах телевізійних, звичайних, - говорить він.

Як керуватиме великою громадою - у пана голови є план і команда. А ще він їздив на стажування до Страсбурга та Німеччини - переймав досвід європейських ОТГ. 

Найперші плани на посаді Новодмитрівської ОТГ -  провести повний аудит землі та підприємств, створити опорні школи, а серед населення проводити тренінги.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору