За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора в межах розслідування фактів неправомірного отримання інвалідності посадовими особами, зокрема прокурорами, проводяться обшуки у працівників МСЕК, у лікарських установах, де могли бути видані незаконні довідки та рішення, а також в прокуратурах кількох областей України, зокрема і Черкаської.
Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.
Обшуки проводять у кількох обласних прокуратурах, лікарнях та МСЕК, де були виявлені факти видачі довідок з ознаками фальсифікацій. Вилучено медичну документацію та особові справи, що можуть слугувати доказами у розслідуванні. Триває робота зі встановлення ланцюгів причетних осіб.
Раніше стало відомо, що високий відсоток прокурорів, які мають статус особи з інвалідністю, виявлено у двох областях - Черкаській та Хмельницькій.
На Черкащині 60 прокурорів органів прокуратури мають статус особи з інвалідністю: 53% чоловіків та 46% жінок. Це становить 27,4% від загальної кількості працюючих тут прокурорів. 59 з них отримали його до повномасштабного вторгнення.
Станом на жовтень цього року в Черкаській обласній прокуратурі працює 22 чоловіків, які мають статус особи з інвалідністю, з них - 13 чоловіків-прокурорів. В окружних прокуратурах трудиться 23 чоловіків зі статусом інвалідності, з них 21 прокурор.
Також раніше розгорівся скандал довкола колишньої очільниці обласної прокуратури Катерини Шевцової, яка за минулий рік отримала понад 785 тисяч гривень пенсії. Згодом на сторінці облпрокуратури пояснили, що у неї та її заступників немає інвалідностей будь-яких груп. Невдовзі після цього Катерина Шевцова написала заяву на звільнення.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram
заяву на звільнення??? за миллион вкрадений? давайте і я так зроблю, але мене за тисячу посадять на п’ять років, то чого їй боятися красти?