У Черкаській інфекційній лікарні облаштовують реанімаційне відділення

17 вересня 2020, 21:20

У Черкаській міській інфекційній лікарні облаштовують реанімаційне відділення, щоб лікувати 75 хворих. Нині допомогу можуть надавати 42-ом.

Про це розповідають у сюжеті “Суспільного“.

Чотири тижні Черкаська міська інфекційна лікарня не приймала пацієнтів, оскільки займалися санітарною обробкою. Зараз у медичному закладі готуються до другої хвилі коронавірусу.

– Нині в боксах – 17 пацієнтів, восьмеро із яких у тяжкому стані. Вони отримують оксигенотерапію, – розповіла завідувачка інфекційного відділення Ніна Романенко. – Тяжкі належать до групи ризику, тому що мають супутні патології: є онкохворі, з цукровим діабетом, із захворюванням серцево-судинної системи.

За словами директорки лікарні Світлани Волгіної, багато років інфекційним лікарням не приділяли необхідної уваги. До карантину в міській інфекційці був один апарат штучної вентиляції легень. Зараз таких шість. Їх придбали коштом місцевої влади, спільно з обласною,. Допомагають і доброчинці.

Прогнозовані синоптиками похолодання і нехтування карантинним режимом, зауважила Світлана Волгіна, сприяють стрімкому поширенню коронавірусу. Тож, зараз заклади першої хвилі починають додаткову підготовку. Коли в лікарні буде добудована реанімація, буде вже 75 ліжок для хворих.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору