У черкаській ТВК деякі протоколи з дільниць “забраковують” по три-чотири рази

26 жовтня 2015, 15:57

IMG_7556

Черкаська ТВК продовжує приймати протоколи із дільниць. Утім багатьом дільницям їх завертають на уточнення. На обідню пору опрацьовано всього  27,3 відсотка. 

У коридорі Черкаського міськвиконкому із самої ночі чекають члени комісії. До ТВК вони намагаються здати протоколи та бюлетені, за якими містяни голосували до обласної ради. Бюлетені по голосуванню до міськради та за міського голову приймають Соснівська та Придніпровська комісії.

- За дві години до завершення голосування ми отримали інформацію, що повинні приймати протоколи по голосуванню до обласної ради, - коментує голова міської ТВК Володимир Матюша. - На обідній час комісією опрацьовано 27,3 відсотка протоколів.

Він додає, що чимало протоколів доводиться завертати на уточнення. Деякі "забраковують" по три, а то й чотири рази. Найбільша проблема полягає у зазначенні на протоколах партії та прізвищ й імен кандидатів. Їх, яка каже Володимир Матюша, потрібно записувати повністю, без жодних скорочень.

IMG_7549

Натомість члени ДВК, які привозять бюлетені, також обурююся, кажучи, що не знали про такі вимоги.

- На ТВК ми приїхали близько першої ночі. Але нас завернули, сказавши, що ми не правильно все заповнили, - розповідає член ДВК Олександр Капуста. - Ми тільки в 11 довідалися, як це треба оформляти, але на той час вже все порахували та запечатали. - Зараз знову тут, а опісля поїдемо здавати протоколи по голосуванню до міської ради.

IMG_7551

- А ми спершу поїхали у Придніпровську комісію, здали там. А тепер намагаємося здати тут, - дадає голова ДВК 710978 Людмила Костянтинівна - Тут сформували список, хто за ким буде здавати. Наша черга ще далеченько - ми аж вісімнадцяті.

IMG_7563

За прогнозами Володимира Матюші, результати будуть відомі ближче до завтрашнього вечора.

- Швидше працювати не вийде. Ми й так робимо все, що в наших силах, - запевняє голова міської ТВК.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору