У черкаській школі виявили порушень майже на півмільйона гривень

02 листопада 2015, 07:39

ревізіяПорушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 452,4 тис. грн, виявили фахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 ім. В. Симоненка Черкаської міської ради Черкаської області (далі – Установа, навчальний заклад).

Зокрема, бухгалтерська служба навчального закладу не дотримувалась вимог законодавства під час нарахування заробітної плати ( в т.ч. заробітної плати на час відпустки) та єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого витрачання 307,1 тис. грн.

Кошти отримані як благодійні внески на охорону, використовувались на поточні потреби школи, що призвело до нецільового використання бюджетних коштів на загальну суму 88,6 тис. грн.

Також встановлено факти оплати завищеної вартості та обсягу виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму понад 25 тис. грн.

За недотримання законодавства відносно 3 осіб складено  протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП та відносно 2 осіб – за ст. 164-12 КУпАП.

Матеріали ревізії передано до Управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Черкаській області; проінформовано прокуратуру міста Черкаси та Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

За інформацією прес-служби Держфінінспекції в Черкаській області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору