У черкаській школі утилізовують батарейки

18 грудня 2014, 17:21

information_items_2167

Черкаська спеціалізована щкола № 3 приєдналася до Всеукраїнської природоохоронної компанії «Батарейкам – утилізація!». Вона проходить з ініціативи Всеукраїнської екологічної ліги, Національного молодіжного центру «Екологічні ініціативи», Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта».

Батарейки – хімічні джерела струму, елементи яких вступають у реакцію, що під дією заряду перетворюється на електричну енергію. Ці елементи є токсичними та небезпечними. Одна батарейка забруднює 20 м2 ґрунту. У лісовій зоні ця територія, на якій ростуть три дерева, десятки рослин, живуть два кроти, один їжачок та кілька тисяч дощових черв’яків.

- Основним завданням кампанії є інформування населення про необхідність правильного поводження з відпрацьованими хімічними джерелами струму, зокрема батарейками, та залучення небайдужих громадян до збирання цих небезпечних відходів, - розповідає директор Тетяна Ткаченко.

У вестибюлі школи встановлено контейнер, у якому учні , вчителі та батьки зможуть залишити використані батарейки для подальшої  їх утилізації.

Екологічний комітет шкільного парламенту закликає всіх небайдужих приєднатися до Всеукраїнської природоохоронної компанії «Батарейкам – утилізація!»

З детальнішою інформацією ви можете ознайомитись за посиланням.

За інформацією прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору