У Черкаській ОДА нарахували 8 вакантних посад начальників департаментів та управлінь

28 травня 2014, 09:42

Представники обласної влади розпочали діалог з громадськістю стосовно призначень начальників департаментів та управлінь. Зокрема це обговорювалося на зустрічі радника Голови ОДА Юрія Піднебесного з предстаниками ГО 26 травня. В результаті нам став відомий список вакансій, які нині існують в ОДА.

Це посади начальників:

Департаменту економічного розвитку і торгівлі;

Департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики, який пропонується обєднати із Управлінням інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації;

Департамент охорони здоров'я;

Департамент соціального захисту населення;

Департамент фінансів;

Управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації;

Управління культури;

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

"Ми вважаємо, що жителі області мають право знати, що такі вакансії існують, а бажаючі їх зайняти - подавати свої кандидатури. Водночас, нині не зрозуміла та не відпрацьована процедура, за якою ті чи інші кандидатури будуть затверджуватися. Наступна зустріч з цього приводу відбудеться у четвер, тому просимо писати ваші пропозиції як стосовно конкретних кандидатур на дані вакансії, так і стосовно загальної процедури призначення", - зазначає Черкаський громадський люстраційний комітет у Facebook.

Поділитись

Коментарі

юрист сказав:

Потрібно терміново відпрацювати процедуру, за якою ті, чи інші кандидатури будуть затверджуватися та призначатись на посади начальників департаментів та управлінь.І призначення робити прозоро, щоб не було можливості “негідникам” пролазити на посади.

Вгору