У Черкаській області для учасників АТО зарезервували понад 2300 гектарів землі

25 березня 2016, 20:12

земля-1

На території Черкащини землевпорядники зарезервували для учасників антитерористичної операції 262 земельні масиви загальною площею 2 331,17 гектара. Найбільше земель визначили у Городищенському (351 га), Корсунь-Шевченківському (267 га), Лисянському (232 га), й Маньківському (216 га) районах.

Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Зарезервовані на Черкащині землі можуть бути передані учасникам АТО для різних потреб. Найбільше землі – 215 масивів загальною площею 2,1 тис. га – призначені для ведення особистого селянського господарства. Для садівництва призначені 12 земельних масивів загальною площею 104 гектарів. Ще 86,6 га можуть надати для будівництва житлових будинків і господарських споруд.

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитися з інформацією про вільні ділянки в графічному атласі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області. Матеріали про землі розміщені у відкритому доступі.

Довідково: Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору