У черкаській гімназії облаштували сучасну студію звукозапису

27 травня 2014, 20:02

Нещодавно завершилися ремонтні роботи у підсобному приміщенні, розташованому біля актової залі гімназії. Тепер там нова, спеціально обладнана, шумоізольована студія звукозапису. У студії зручно працювати звукорежисеру під час заходів, а також можна записувати музичні виступи, фонограми чи радіоповідомлення.

Про це йдеться на сайті 9-ї гімназії.

В облаштуванні студії допоміг депутат міської ради Андрій Більда. Він узяв на себе всі будівельні роботи: від перебудови приміщення, укладання нової підлоги до оформлення стін та монтажу електропроводки.

- Наші гімназисти досягають успіхів не тільки в наукових дисциплінах, а й у музичному мистецтві. Вони щорічно беруть участь у різноманітних конкурсах та фестивалях. Саме тому гімназія постійно покращує умови не лише для навчання, але й дозвілля своїх учнів. Щиро вдячні Андрію Більді за підтримку в цьому питанні та реалізацію важливої для гімназистів справи, - розповідає заступник директора гімназії Василь Захарчук.

Відкриття студії звукозапису стало завершальним етапом в облаштуванні актової зали, де раніше були встановлені кондиціонери та сучасне світлове обладнання, що дає змогу проводити святкові заходи більш яскраво та урочисто.

Якою є студія звукозапису, може побачити кожен, адже це приміщення поповнило віртуальний фототур гімназії.

Поділитись

Коментарі

Вгору