У черкаській бібліотеці шукатимуть компроміси

15 грудня 2017, 18:31

18 грудня о 12.45 в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка у рамках програми «ПОЛіС» відбудеться тренінг «Шукаймо компроміси», метою якого є підвищення обізнаності молодих черкащан про діяльність Національної патрульної поліції України,  формування довіри до неї та розуміння ролі поліції і власної ролі у вирішенні нагальних місцевих проблем заради безпеки і розвитку рідного міста, повідомляє "Прочерк".

Захід відбудеться за участі студентів Черкаського політехнічного технікуму, представників місцевої влади та патрульної поліції  м. Черкас.

Програма «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота) є частиною проекту «Залучення громадськості до реформ» і має на меті  налагодження плідної відповідальної співпраці між  патрульною поліцією та громадою, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі  бібліотек, громадських організацій, коворкінг-центрів, культурних та молодіжних платформ.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві  з  Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки  Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Програма «ПОЛіС» проводиться у 14 містах України – Бориспіль, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Херсон, Черкаси, Чернівці.

Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка є одним із учасників програми. Працівники книгозбірні, після проходження дводенного тренінгу програми  у м. Києві, спільно із патрульною поліцією м. Черкас впродовж грудня 2017 – березня 2018 року через серію заходів реалізовуватимуть проект  серед молодих громадян міста.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору