У черкащан питають думки про перейменування вулиць і провулків в місті

11 серпня 2022, 08:13

Топонімічна комісія визначила більше 120 черкаських вулиць, провулків та алей, яким можуть дати нові назви. Від 20 липня в місті триває громадське обговорення перейменування черкаських топонімів. Загалом це наймасштабніше перейменування за останні 6 років

Містяни можуть подати свої пропозиції до 23 вересня. Нині, у зв’язку з воєнним станом, громадське обговорення проходить шляхом електронної консультації та в письмовій формі. Топонімічна комісія приймає листи через канцелярію чи відділ звернень міської ради або ж на електронну адресу.

До 7 жовтня комісія підготує звіт про проведення громадського обговорення. У ньому зафіксують всі пропозиції та оприлюднять його на сайті Черкаської міської ради. Громадське обговорення є другим етапом процесу перейменування топонімів Черкас. Остаточні рішення про перейменування вулиць розглянуть на сесії Черкаської міської ради.

Ознайомитися з переліком об’єктів топоніміки міста, яким пропонують дати нові назви, можна ТУТ.

Пропозиції чи зауваження можна подати до 23 вересня 2022 року у відділ підтримки громадянського суспільства за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 701;
тел. 33-12-43 або ж через електронну пошту e-mail: vpgs-ck.ua@ukr.net.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, з обґрунтуванням поданих пропозицій (зауважень).

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перейменування вулиць: чи потрібно жителям Черкас змінювати документи

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору