У Черкащини заберуть кошти через поганий ремонт доріг

10 липня 2018, 15:55

Області, які неефективно використовують кошти для будівництва та ремонту доріг, позбавлять частини фінансування. Про це повідомив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Мінінфраструктури Віктор Сасін, пише "Fi.Новини".

- Найбільш проблематична за регіонами — якість управлінських команд, які займають дорожнім господарством. Є регіони, де кошти використовуються недостатньо ефективно. Ті області, які не зможуть найближчим часом показати хорошу динаміку використання та освоєння коштів Дорожнього фонду, а це означає практичне будівництво доріг, відновлення їх, з тих областей буде знята частина фінансування і відбудеться перерозподіл у межах усієї країни на області, які можуть ефективно освоювати кошти та відновлювати дороги у своїх регіонах, — зазначив Віктор Сасін.

Як уточнив він, це такі області, як Херсонська, Черкаська, Миколаївська. Вони, станом на минулий місяць показували досить погані темпи просування.

Нагадаємо, Черкащина стала лідером в антирейтингу ремонту доріг.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Володимир :

Нехай забирають. Пропоную на кордоні Черкаської області з кожного автомобіля іншого регіона брати мито за проїзд на ремонт дороги. І Черкащанам не платити податки на дороги при купівлі палива.

Вгору