У черкащан вилучили понад 17 тисяч доз наркотиків з початку року

16 червня 2016, 10:03

1

У Четвертому територіальному Управлінні Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України підвели підсумки роботи за 5 місяців 2016 року. Спільно зі слідчим Управлінням та прокуратурою області правоохоронці розглянули проблемні питання пов’язані під час документування злочинів пов’язаних з протидією наркозлочинності.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

В поточному році за результатами проведених спільних заходів з незаконного обігу вилучено понад 17 000 доз наркотичних засобів та психотропних речовин, обладнання для їх виготовлення, вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухові речовини.

З початку року слідчими відкрито 40 кримінальних проваджень, за якими до встановленої законом відповідальності притягнуто 37 осіб, 26 справ направлено до суду.

На постійній основі проводиться системне відпрацювання криміногенних регіонів області - Смілянського, Звенигородського, Золотоніського. Як приклад, з початку року на території міста Умань та Уманського району зупинено діяльність злочинних груп, наркозбувачів, які організували збут наркотичних засобів та психотропних речовин. За результатами численних відпрацювань в місті Умань з незаконного обігу вилучено наркотичних засобів більш як на 2 000 000 гривень, до встановленої законом відповідальності притягнуто 13 збувачів наркотичного зілля.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору