У Черкасах зіпсували куби партії “Перемога Пальчевського” (фотофакт)

09 жовтня 2020, 12:40

Сьогодні вночі невідомі пошкодили більше десяти агітаційних кубів політичної партії “Перемога Пальчевського”. Про це черкаський осередок партії повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

- Вони казали, що Черкаси - безпечне місто. Безпечне, кажете? Сьогодні вночі зіпсували куби наших кандидатів. Очевидно, що це був спланований рейд, тому що масово знесли куби по центральним вулицям міста.

Наші кандидати викликали поліцію за фактом псування агітаційної продукції. Прикро, що конкуренти вдаються до таких методів. Це вкотре свідчить про низький рівень політичної культури в місті.

Ви бачите в нас сильних конкурентів і якщо маєте, що сказати - приходьте на відкриті дебати! - зазначили на сторінці партії.

У коментарі “Про все” кандидат на посаду міського голови Черкас Павло Філіпенко зауважив, що у такий спосіб конкуренти забирають у черкащан можливість вибору. При цьому діють вибірково: масово зіпсували агітацію лише сильної опозиційної сили до нинішньої міської влади. Тож постає питання: кому заважає команда “Перемоги Пальчевського”.

- Кожна людина має робити власний вибір самостійно. А хулігани, які сьогодні порізали та поламали куби з фото наших кандидатів, намагаються обмежити вибір містян. Однак це хибна стратегія і лише додаткове визнання нашої сили. Поліція вже зафіксувала заяви, ми перевіряємо камери спостереження із закладів, що розташовані поблизу, щоб виявити зловмисників. Якби наше місто було дійсно безпечним і скрізь стояли камери, впевнений, що цієї ситуації не було б узагалі. Або ж якби ми не були в опозиції, бо провладні чи прихильні до діючої місцевої влади агітаційні конструкції ніхто не чіпає, - пояснює Павло Філіпенко.

Нагадаємо, нещодавно у Черкасах презентували команду до міської ради від партії “Перемога Пальчевського”. Серед кандидатів на місцеві вибори до Черкаської міської ради від політичної партії “Перемога Пальчевського” є представники різних громадських організацій, учасники волонтерського руху, меценати, заслужені майстри спорту, адвокати, юристи та успішні управлінці.

*політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору