У Черкасах засудили військового, який через дітей не захотів повертатися на службу

13 травня 2023, 14:57

У Черкасах засудили військового, який відмовився повертатися на службу через дітей, яких він нібито сам виховує. Тепер чоловік має заплатити серйозний штраф, а також позбавлений військового звання. Про це повідомляють журналісти Про все з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Черкащанин проходив службу в одному з міст області. Був на посаді командира стрілецької роти, у військовому званні «майор». На початку червня минулого року він отримав наказ про переведення до іншої, виїзної, частини. Проте військовий наказ не виконав і на нове місце не з'явився, мотивуючи це тим, що вдома на нього чекають діти, яких він сам виховує.

"Одразу подав рапорт, що не в змозі його виконати, за сімейними обставинами, оскільки виховує 2 малолітніх дітей, додав довідку щодо наявності дітей та те, що він здійснює їх догляд. Мати залишила дітей, вона позбавлена батьківських прав. Також подав другий рапорт в червні 2022, про те, що відмовляється від припису. Командири знали про його сімейні обставини, він не ніс бойового чергування", - розповів підсудний на слуханні.

За словами командування військовослужбовця, які були свідками на суді, про наявність у чоловіка малолітніх дітей їм не було відомо. Обвинувачений при переведенні вказував на цей факт, але документально не підтвердив.

Соснівський районний суд визнав військового винним у вчиненні злочину та присудив йому штраф у розмірі 85 тисяч гривень. Також його позбавили звання "майор".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Роман :

Якщо майор, то не людина?

Дмитро :

Звідкіля такий штраф?за що?

Алла :

Хіба це правосуддя??
Навіщо такі суди?….

Всеволод :

Дибіли забрали у дітей гроші.

Богдан :

Наказали згори засудити.

Віталій :

Хрена з два після такого добровільно підпис у повістці поставлю. Бо якщо поставив – ти офіційно раб і худоба для влади. По своїй волі раба з себе не робитиму. ДумайТЕ чи як воно там. Гарного дня всім

Олена :

А 450 дармоїдів у ВР слабо призвати?

Наталія :

Ганьба
Такому
Суду

Вгору