У Черкасах засудили херсонця, який не захотів іти в армію

19 вересня 2022, 14:45

Фото тематичне

У Черкасах винесли вирок чоловіку, який відмовився від проходження військової служби. 26 липня йому вручили повістку і направили на медогляд. Після визнання його придатним, призовник мав прийти до військкомату, але не зробив цього.

На суді чоловік пояснив, що після повномасштабного вторгнення російської армії, разом з родиною перебрався із Херсонщини до Черкас. Раніше в армії не служив.

"Пояснив, що факти викладені в обвинувальному акті відповідають дійсності. Із сім`єю прибув до Черкас із Херсонської області після початку вторгнення до України Російської Федерації. Після чого намагався влаштуватися на роботу до міськводоканалу, в результаті чого став на облік у військкомат, і після проходження медкомісії (раніше був не придатний до військової служби), йому повідомили, що він придатний і повинен з речами з`явитися 4 серпня до військомату на збори, на що він відмовився", - йдеться у вироку.

Свою провину обвинувачений повністю визнав та розкаявся. На його утриманні є двоє дітей. Враховуючи це, суддя вирішив призначити чоловіку покарання у вигляді 3 років і 6 місяців позбавлення волі. Водночас основне покарання йому замінили іспитовим терміном на 2 роки.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Знову ж таки викажу власну думку, яку може дехто й не поділятиме: не варто акцентувати у заголовку що чоловік з Херсона. (Наче вже ж домовилися не розділяти українців по географії, національності, матеріальному статку та по партійностям – доки воєнний стан, ми всі один народ, без переваг )
Батько двох дітей (неповнолітні?), раніше непридатний (хто ж його зцілив у Черкасах?), якому “ПОВІДОМИЛИ” (не “НАКАЗАЛИ!) з’явитися на збори…

Вгору