У Черкасах запрацював велопатруль (ФОТО)

23 травня 2023, 10:20

Сьогодні, 23 травня, у Черкасах презентували проєкт поліцейського велопатруля.

16 патрульних пройшли підготовку та тренування і вже відсьогодні патрулюватимуть вулиці міста.

Поліцейські слідкуватимуть за порядком у скверах, парках та зонах відпочинку в Черкасах, а також реагуватимуть на звернення містян.

- Ви дійсно є прикладом для всіх наших громадян з точки зору власної дисципліни та виконання обов'язків, - звернувся до патрульних очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець. - Для нас, як громадян, незвично бачити патрульного на велосипеді, але дійсно, несення служби на велосипеді дає можливості ширше дивитися на поняття патрулювання.

- Вже давно в нас була ідея втілити цей проєкт, адже у деяких містах України вже запустили велопатруль. За кошти міської ради було закуплено велотранспорт, який сьогодні ви тут бачите. Ми закупили 10 велосипедів та обладнання для них, поки що 16 поліцейських пройшли навчання, - розповів начальник управління патрульної поліції у Черкаській області Олександр Кокоба.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Роман Тесленко :

10 велополіцейських на всі Черкаси? Дуже щедро здиржава розпоряджається грошами міської ради (награбованими податками у людей).

Вгору