У Черкасах запрацювала літня наукова школа

07 червня 2023, 09:01

У Черкасах запрацювала літня наукова школа "Фотон-2023". У перший день учасники школи були залучені до пізнавальних заходів.

Однією з активностей була вправа під назвою "Долонька дружби". Вона передбачала взаємодію та спілкування між дітьми з метою побудови дружніх стосунків у колективі.

Після цього відбувся брейн-ринг "Цікава Україна", де школярі відповідали на запитання про українську культуру, історію, географію та інші аспекти країни.

Потім учні створили настінне панно під назвою "Єдина Україна". Кожна з команд мала можливість проявити свою креативність та таланти в мистецтві, створюючи унікальну картину, що символізує єдність та різноманіття України.

Також учасники літньої школи відвідали спортивний майданчик, де провели спортивні змагання та ігри. Це сприяло підтримці здорового способу життя та зміцненню командного духу.

День завершився тренінгом з соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН). Діти мали змогу вивчити навички соціальної та емоційної компетентності, а також етичного мислення. Тренінг допоміг зрозуміти важливість емоційного і соціального благополуччя, а також розвивати навички етичного поведінки у різних ситуаціях.

За інформацією пресслужби департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору