У Черкасах закінчився інсулін

30 серпня 2019, 18:02

У Черкасах закінчився інсулін

По місту Черкаси закінчились асигнування по державній субвенції на забезпечення інсулінами. Вони закінчуються і в інших містах.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" повідомив директор департаменту охорони здоров'я та медичних послуг Олег Стадник.

- Потрібно до кінця року 5,5 млн. Про потребу вже написані листи в перші дні призначення нового губернатора. Паралельно департамент був змушений повідомити аптеки про неможливість подальших розрахунків, медичні заклади - про припинення виписки рецептів. Грошей, щоб їх оплатити , не має. Про це ми повідомляли всіх, коли побачили затверджену субвенцію в державному бюджеті ще у січні, - написав він.

Олег Стадник також додав, що Постановою Кабміну від 05.03 .2014 року, Постанова Кабміну від 17.08.1998 року стосовно інсулінів не застосовується (пільгові рецепти під час амбулаторного лікування для окремих хвороб).

- Простими словами, за кошти міського бюджету безоплатний та пільговий відпуск за рецептами лікарів відпуск інсулінів не проводиться. Це не просто мінне поле, це мінне поле із розтяжками. Це перше домашнє завдання нового уряду. Я сподіваюсь, що їм вдасться справитись. Тільки б по швидше. Якось зубожіння не повинно тривати так довго, пора вже і покращення відчути, - написав Стадник.

Читайте також: У операційному блоці Першої міської лікарні покращують умови роботи.

Коментарі

Вгору