У Черкасах зафіксували появу рідкісних гігантських тарганів

16 червня 2020, 19:04

Великі чорні таргани з'явилися на вулицях Припортовій та Нижній Горовій у Черкасах. Про це повідомила черкащанка Тетяна в групі у Фейсбуці.

За словами черкащанки, їхнє подвір'я кишить тарганами, розмір яких більше 5 сантиметрів.

- Я вперше бачу таких чорних та великих тарганів. Вони всюди: на дорогах, стінах, біля під'їздів, - написала Тетяна.

Скріншот допису із Фейсбуку

Старший викладач кафедри біології, екології та агротехнологій ЧНУ імені Богдана Хмельницького, ентомолог Ольга Зубенко говорить, що в Черкасах ще з повоєнних років не реєстрували випадки масової появи великих чорних тарганів.

- Їх поява говорить про санітарний стан міста: значить десь з’явилося незареєстроване сміттєзвалище, можливо люди самі забруднили середовище. Ще однією причиною є цьогорічні нестандартні коливання температури та тепла зима. Боротися з такими тарганами доволі важко, - зазначає Ольга Зубенко. 

Дезінсектор управлінської компанії “Нова якість” Анатолій Глухов розповідає, що на вулиці Припортовій, де черкащани виявили великих комах, обробку вже провели.

- Наступні роботи заплановані на вулиці Нижній Горовій. Але людям варто розуміти, що для виведення тарганів обробки вулиць чи окремого приміщення недостатньо - результативна робота повинна бути комплексною, - говорить дезінсектор.

Підготувала Інга Голик

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Аня :

И чем они редкостные?

Володимир :

“Нова Гадість” сама як ті таргани

Вгору