У Черкасах забудовник намагається уникнути сплати до бюджету майже 900 тис грн

26 квітня 2023, 12:21

Управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради за результатами перевірки виявило грубі порушення забудовником котеджного містечка у Черкасах.

Через це органом контролю забудовнику внесено припис про негайну зупинку будівництва та накладено штрафні санкції на загальну суму майже 900 тис. грн.

Не погоджуючись, забудовник оскаржив накладені штрафні санкції, однак судами усіх інстанцій факт порушення закону у сфері містобудівної діяльності підтверджено, а накладення штрафних санкцій визнано обґрунтованим.

Щоб уникнути примусового стягнення коштів, недобросовісний забудовник відчужив єдине ліквідне у нього майно - об’єкт незавершеного будівництва житлової нерухомості загальною площею понад 1200 м2 шляхом передачі його у власність іншій новоствореній ним юридичній особі.

Черкаська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду про визнання недійсним цього правочину (рішень загальних зборів, акта прийому-передачі об’єкта незавершеного будівництва до статутного капіталу іншої юридичної особи). 

На цей час за позовом прокурора господарським судом відкрито провадження у справі. 

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору