У Черкасах з’явиться житловий будинок із готелем нагорі

12 січня 2023, 11:48

У Черкасах департамент архітектури за містобудування таки дозволив збудувати по вулиці Добровольського житловий будинок із готелем на верхньому поверсі. Тож забудова має збільшити до 25 метрів. Відповідний дозвіл розміщено на сайті Черкаської міської ради, пише vikka.

Hа розі вулиць Добровольського та Гоголя, що в Черкасах, Давід Бадерлан викупив приватний будинок. Він вирішив збудувати малоповерховий будинок. З відповідним клопотанням про надання містобудівних умов та обмежень Бадерлан звернувся до міської влади. Наприкінці серпня минулого року йому дозволили провести реконструкцію приватного будинку.

У дозвільних документах зазначалося, що майбутня будівля має не перевищувати 19 метрів. В натурі замість одноповерхового житлового будинку мав бути зведений багатоквартирний будинок у кілька поверхів.

6 грудня 2022 року Давід Бадердан попросив внести зміни до вже існуючих містобудівних умов та обмежень. Тепер він хоче збудувати житловий будинок із готелем, але зазначив, що висота складатиме 25 метрів. Ймовірно, що зайві 6 метрів підуть під готель. Відповідний дозвіл йому надали у департаменті архітектури та містобудування Черкаської міської ради.

Це не єдине будівництво Давіда Бадердана у Черкасах. Він має відношення до житлового будинку на розі бульв. Шевченка та вулиці Можайського (Бандери). Дозвіл на реконструкцію приватного будинку він отримав ще у 2020 році. А вже у 2021 році попросив міську владу збільшити граничну висоту забудови з 12 до 16 метрів. Відповідні зміни міські чиновники і внесли. Це дозволило добудувати ще один поверх.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анатолій :

ВИ сусідів прилеглиг будинків питали ВИ спитайте може охота стройки відпаде

Вгору