У Черкасах виявили водія, що був під впливом наркотиків

28 серпня 2020, 08:40

фото тематичне

Водія, який, імовірно, керував автомобілем ВАЗ 2105 у стані наркотичного сп’яніння, патрульні виявили по вулиці Сумгаїтській.

У нього патрульні помітили ознаки наркотичного сп’яніння: порушена координація рухів, нечітка мова, поведінка, що не відповідає обстановці.

При перевірці документів правоохоронці з’ясували, що порушник позбавлений прав керування. Раніше він був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 130 КУпАП (Відмова особи від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння).

Оскільки цього разу чоловік теж відмовився проходити огляд на стан сп’яніння, патрульні склали адміністративний протокол відповідно до ч. 2 ст. 130 КУпАП (Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною першою цієї статті).

Кермувальнику загрожує адміністративна відповідальність у розмірі 20 400 гривень штрафу, а також позбавлення прав керування транспортними засобами на 3 роки за ч. 4 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування).

За інформацією пресслужби Патрульної поліції в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору