У Черкасах виявили туркмена, який 7 років ховався від міграційників

05 червня 2024, 19:50

У Черкасах міграційники виявили 51-річного громадянина Туркменістану, який нелегально перебував в Україні. Його затримали та помістили за рішенням суду до пункту тимчасового перебування іноземців. Там він зможе перебувати до 6 місяців в очікуванні видворення.

Іноземець прибув в Україну у далекому 1999 році. На початку 2000-х одружився з українкою, народили сина, проте за кілька років шлюб розірвали.

Після розлучення документи, які давали б підстави легально знаходитися в Україні, громадянин Туркменістану не поновлював, а тому у 2017 році міграційники притягнули його до адміністративної відповідальності та ухвалили рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни. У встановлений строк самостійно з України не виїхав та почав переховуватися від міграційників.

Виявивши порушника міграційних правил вдруге у Черкасах, працівники ЦПМУ ДМС ухвалили рішення про його примусове видворення з країни та звернулися до суду щодо поміщення іноземця до ПТПІ. Після виготовлення документів на повернення громадянин Туркменістану відправиться на батьківщину.

За інформацією Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору