У Черкасах встановили табличку “Алея Павла Собка”

29 березня 2023, 17:04

Інформаційну табличку "Алея Павла Собка" встановили у Південно-Західному районі Черкас. Працівники КП "ЧЕЛУАШ" за рішенням виконавчого комітету демонтували розміщену тут табличку "Алея Путейка".

Нагадаємо, що алея була перейменована на честь Павла Собка – заступника директора КП «Міськсвітло" Черкаської міської ради, волонтера, українського бійця, який загинув під час виконання бойових дій в місті Попасна у квітні минулого року.

Встановлення вже нової інформаційної таблички "Алея Павла Собка" було ініційовано близькими друзями та рідними загиблого Героя.

"Павло Собко був людиною із великим серцем, яка понад усе любила Україну. Він ніколи не зупинявся, в ньому було надзвичайно багато життєвої енергії, яку він спрямовував на служіння людям і рідній державі. Зрештою, віддав за Батьківщину найдорожче - своє життя. Сподіваюся, що встановлена інформаційна дошка стане нагадуванням для жителів та гостей міста про життєвий подвиг Павла Собка і спонукатиме майбутні покоління брати з нього приклад", – прокоментував директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору