У Черкасах встановили інноваційне вуличне освітлення

05 вересня 2020, 12:27

На 4 провулках та 1 вулиці в Черкасах модернізували вуличне освітлення. Це провулки: Дмитра Гуні, Павла Бута, Полковника Бурляя, Яцька Остряниці та вулиця Танкістів.

48 ламп ДНАТ-70 замінили на 50 світодіодних світильників потужністю по 40 Вт. Економія з міського бюджету після оновлення вуличного освітлення на вищезазначених провулках і вулиці становитиме 238 тисяч гривень за 5 років.

- Уже на провулках і вулиці модернізовано вуличне освітлення. Істотною перевагою LED-світильників є забезпечення рівномірне освітлення дорожнього покриття та тротуарів. Наше комунальне підприємство і наші працівники роблять все, щоб жителям міста було комфортним у вечірній період, - зазначив заступник директора КП "Міськсвітло" Павло Собко.

За інформацією пресслужби КП Міськсвітло Черкаси

Поділитись

Коментарі

Казбет сказав:

Встановили, тільки чомусь на трьох стовпах в кінці вулиці залишили старі. Мабуть, комусь вони треба більше…

Владимир сказав:

А про световое загрязнение – нет не слышали. Свет должен быть направленым и с минимально необходимой освещённостью, а не эти прожектора

Алена сказав:

Люди, вы когда-нибудь бываете довольны? Нет света – плохо, есть свет – не такой. Что бы для вас не сделали – вечный поток критики и брюзжания.

Юрій сказав:

Дело не в качестве света, а в наглом вранье. Отчитались за полсотни ламп , а установили десять. В переул. Д Гуни ни одного светильника не поменяли, а ул.Танкистов три столба горят вместо десяти.За базар нужно отвечать!

Юрій сказав:

Брехня! Десять столбов горят. Где остальные СОРОК???

Казбет сказав:

Я ж і кажу – ті сорок стовпів комусь виявилися потрібнішими. Головне – відрапортувати, а там хоч трава не рости. Чи не так, очільники міста?

Вгору