У Черкасах водій маршрутки закурив у салоні

15 березня 2019, 14:34

У Черкасах водій маршрутки закурив у салоні

Випадок стався близько місяця тому на черкаському маршруті № 21. Обурена черкащанка не стала терпіти сигаретного диму в салоні та написала до профільного департаменту. Про це Анастасія Прогунова повідомила у соцмережі "Facebook", пише "Zmi.ck.ua".

"Водій на кінцевій дорозі дозволив собі викурити цигарку у зв’язку із нервовою дорожньою ситуацією, унаслідок чого запах табаку потрапив до салону. Це спричинило конфлікт між пасажиром і кондуктором. У ході конфлікту водій зберігав спокій", – йдеться у поясненні виконуючого обов'язки начальника департаменту ЖКК Юрія Панченка.

Також він зазначив, що з водієм проведена бесіда та попереджено, що у разі повторення такої ситуації його буде відсторонено від роботи.

У Черкасах водій маршрутки закурив у салоні

"Щодо самої відповіді. По перше, конфлікту з кондуктором не було. Але, так, я була обурена. Дівчина поводилася спокійно. По друге. Палив в салоні у зв’язку з нервовою дорожньою ситуацією? Ну, добре, що чарку не хильнув, бо ситуація на дорогах дійсно нервова... А ще, якщо піднятися із сидіння та покурити на вулиці, то можна уникнути таких ситуацій", – пише черкащанка.

Вгору