У Черкасах влада хоче продати будівлю дитячої поліклініки

20 грудня 2021, 15:41

Мерія Черкас має намір виставити на продаж будівлю дитячої поліклініки, що по вулиці Благовісній. Головна умова аукціону – збереження медичного профілю. 

Про це стало відомо з проекту рішення міської ради  «Про перелік  об’єктів малої приватизації комунальної  власності м. Черкаси, що  підлягають  приватизації у 2022 році», інформує vikka.

Це рішення ще мають проголосувати депутати міської ради на сесії.

Нагадаємо, що дитячу поліклініку розформували цього року. Відділи розмістили в різних установах міста. Власне, сама будівля перебувала в край аварійному стані. Жителі Черкас неодноразово збирали підписи і зверталися з петиціями про ремонт поліклініки. Міська влада відмовляла і зрештою виставила будівлю на аукціон.

9 серпня Амбулаторія №1 КНП "Черкаський міський центр медико-санітарної допомоги", яка розташовувалася по вулиці Благовісній, переїхала до Першої міської поліклініки за адресою вул. Дахнівська, 34.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

Пишите правду—влада хочет украсть!

Александр :

Нах ремонтировать?
Проще продать…
“Вкрай аварійний стан” = продали дешево гарній людині… Суки….
Следующая статья – компания”Надия” придбала приміщення дитячої поліклініки…і оп!..новенька висотка+ непоганий кусок землі….

Тетяна :

Це просто цинізм. Замість того, щоб відремонтувати та залишити для дітей, які живуть на митниці, на 700 річчя, в районі соснівки – добираються 2 ма транспортами до 3 міської поліклініки на консультацію вузьких спеціалістів. Цього допустити не можна. Куди дивиться горздрав? Міська рада? Чи їм начхати на наших дітей і на нас з Вами.Кругом управляє дикий бізнес і корубція у владі.

Вгору