У Черкасах відзначили День фізичної культури та спорту (ФОТО)

10 вересня 2023, 16:46

У Черкасах на кросфіт майданчику пляжу "Казбетський" провели День фізичної кульури та спорту. Під час заходу нагородами візначили кращих спортсменів і тренерів міста, влаштували різноманітні естафети, змагання, спортивні активності, веслування на байдарках і каноє та човнах.

Заступниця міського голоави Анастасія Чубіна вручила низку нагород кращим тренерам і спортсменам, які впродовж року показали високі результати. Серед них – медаль «За сумлінну працю», подяки міського голови Черкас, грамоти виконавчого комітету, пам’ятні призи.

Від імені Національного олімпійського комітету України вручили подяку Черкаському міському голові Анатолію Бондаренку, його заступниці Анастасії Чубіній та головному спеціалісту відділу фізкультури і спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Петру Назаренку.

Зазначимо, що впродовж останніх семи років у Черкасах виховали 49 майстрів спорту України, 6 майстрів спорту України міжнародного класу, 2 заслужених майстрів спорту України. Шести тренерам присвоєно звання заслуженого, ще трьом особам – «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Під час спортивно-масового заходу з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Черкасах усі охочі могли взяти участь в естафетах з ведення футбольного та баскетбольного мяча, тенісного м’яча хокейною клюшкою, бігу з тенісною ракеткою, змаганнях з пляжного волейболу. Найвправніших учасниківі наприкінці нагородили заохочувальними подарунками.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору