У Черкасах відкрили центр підтримки переселенців “Я – Маріуполь”

09 вересня 2022, 18:30

Центр підтримки переселенців "Я – Маріуполь" почав діяти в Черкасах. Тут маріупольці, які знайшли прихисток від війни у нашому місті, зможуть отримати психологічну, юридичну та гуманітарну допомогу. У відкритті центру взяли участь очільники міст Маріуполя й Черкас та переселенці.

За даними Гуманітарного центру ЧМР, від початку повномасштабної війни  у Черкасах знайшли прихисток 765 офіційно зареєстрованих маріупольців, насправді їх значно більше. Аби допомогти цим людям максимально адаптуватися й інтегруватися на новому місці, за рахунок бюджету міста Маріуполь та благодійних фондів в Україні відкривають центри «Я – Маріуполь». Черкаський центр став 12-тим в Україні.  На відміну від попередніх, він надаватиме найбільше послуг, зокрема, юридичні консультації та послуги з працевлаштування.

«У цьому центрі зараз працюють 10 осіб, всі вони теж із Маріуполя, – поінформував керівник центру «Я – Маріуполь» в м.Черкаси Володимир Петров.  – У нас діють кілька локацій: консультування, дитячий куточок, місце для чаювання. Є фаховий лікар, психолог, ми допомагаємо у відновленні документів. У центрі можна отримати гуманітарну допомогу, зокрема, речі, гігієнічні засоби, медичні препарати, продукти тощо».

Адреса Центру підтримки переселенців «Я – Маріуполь»:

м.Черкаси, вул.Ложешнікова, 52/1
(на площі біля залізничного вокзалу)

Режим роботи :

З 8:00 до 17:00 щоденно, без вихідних

Довідки – за телефонами контакт-центру  Маріупольської міської ради:

050 345 15 55
067 345 15 55

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору