У Черкасах відкрили перший центр обслуговування споживачів

27 грудня 2018, 12:24

У Черкасах відкрили перший центр обслуговування споживачів

На місці Черкаського РЕМу відкрили Центр обслуговування споживачів ТОВ "Черкасиенергозбут". Сюди черкащани можуть приходити, щоб вирішити питання розрахунку та обслуговування. Про це повідомив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук під час відкриття центру.

Нагадаємо, в межах реорганізації ПАТ "Черкасиобленерго"  функції постачання тепер виконує новостворене товариство "Черкасиенергозбут".

Загалом на Черкащині створять 20 центрів обслуговування. Кілька десятків кваліфікованих працівників консультуватимуть черкащан щодо тарифів, рахунків тощо.

- У приміщенні ми зробили ремонт за дуже стислі терміни, адже останній тут проводився, мабуть, ще з радянських часів. Спеціалісти центру вже не один рік працюють у сфері енергетики, вони зможуть надати кваліфіковані консультації. Також у нас працюють гарячі лінії, куди черкащани можуть звернутися за допомогою, - додав Олег Самчук.

Заступник комерційного директора ПАТ «Черкасиобленерго» Руслан Самойленко зазначив, що в цьому центрі надаватимуть послуги жителям області та району за потреби.

- Так швидко центр зробили, аби споживачам було комфортно звертатися до кваліфікованих працівників за консультаціями. Черкащани тут можуть отримати інформацію стосовно рахунку за електроенергію, борги тощо. Також людина може написати заяву, щоб постачальник, тобто «Черкасенергозбут» звернувся до ПАТ «Черкасиобленерго» і вирішили якісь нагальні питання, - додав Самойленко.

Зазначимо, що центр працює із понеділка до п’ятниці з 8:00 до 17:00.

Адреса: м. Черкаси, вул. Благовісна, 166.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору