У Черкасах відбувся перший електронний аукціон з оренди державного майна

30 жовтня 2020, 14:42

фото тематичне

Аукціон відбувся цього тижня, про це повідомляють в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області Регіонального відділення ФДМУ по Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

3 червня 2020 року Кабмін затвердив “Порядок передачі в оренду державного та комунального майна” і визначив державне підприємство “ProZorro.Продажі” адміністратором електронної торгової системи.

В управлінні забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області Регіонального відділення  Фонду державного майна по Київській, Черкаській та Чернігівській областях обліковується 658 договорів оренди державного майна.

- Прогнозуємо, що до кінця 2020 року оголошення про нові електронні аукціони з’являтимуться в системі щодня. На сьогодні, в електронній торговій системі “ProZorro.Продажі” в розділі “Оренда державного майна”, триває прийом пропозицій від потенційних орендарів по 11 об’єктах державної власності, а до кінця дня нами буде виставлено на аукціон ще 5 об’єктів, - зазначив начальник Управління забезпечення реалізації повноважень ФДМУ в Черкаській області Віктор Плаха. 

За його словами, на сьогоднішній день від оренди державного майна по Черкаській області  до бюджету надійшло 38807,231 тис.грн.

- Цього тижня вже відбувся перший електронний аукціон з оренди державного майна, що розташоване у місті Черкаси. Переможець аукціону відомий і будь-хто з будь-якої точки світу може перевірити прозорість проведення аукціону та справедливість перемоги учасника. До речі, у першому електронному аукціоні з оренди державного майна взяли участь три учасники. В останньому раунді вартість оренди зросла у 19 разів, - розповів Віктор Плаха.

Також він додав, що сьогодні у Черкаській області є можливість орендувати приміщення різних розмірів. 

- Зокрема, зараз триває прийом пропозицій на оренду приміщень від 1 до 95 квадратних метрів. Об’єкти по яким вже розміщені оголошення в електронній торговій системі “ProZorro.Продажі”, розташовані у містах Черкаси, Жашків, Умань, Звенигородка. Більшість об’єктів державної власності пропонуються в оренду без обмеження видів діяльності. Після укладення договору орендар зможе будувати будь-який бізнес. Незалежно від того буде в приміщенні ресторан, майстерня чи офіс міжнародної компанії – орендна плата лишатиметься фіксованою, - зазначив пан Плаха. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору