У Черкасах відбудуться змагання з автомодельного спорту

06 червня 2023, 14:00

16-18 червня школярі візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях з автомодельного спорту.

Це, зокрема:

- «Чемпіонат України з автомодельного спорту – 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг»;

- «Всеукраїнські відкриті змагання з радіокерованих автомоделей шосейних перегонів серед учнівської молоді (IV ранг)». 

Змагання є відбірковим етапом першості України, за їхніми результатами  формуватимуть Національну збірну з автомодельного спорту. Вони передбачають швидкісні перегони у дев’яти класах моделей, які розробляються і виготовляються на базі автомодельних гуртків відповідно до вимог державних «Правил спортивних змагань з автомодельного спорту».

Моделі є копіями спортивних автомобілів на радіокеруванні й відрізняються масштабом виконання, потужністю електро або бензинових двигунів та різновидом трансмісії. 

В змаганнях можуть брати участь усі охочі, однак моделі повинні відповідати вимогам змагань. Також варто попередньо зареєструватися: https://rcgarage.info.

На сьогодні для участі заявлені спортсмени з 7 областей і міста Києва. 

Черкащину будуть представляти вихованці: Черкаського обласного центру науково-технічної творчості, Черкаської міської станції юних техніків, Черкаської Автошколи товариства сприяння обороні України та Христинівської міської станції юних техніків. 

- Цей вид спорту особливо популярний серед молоді. Заняття поєднують здобуття навичок роботи з усіма видами верстатів, обробку різних матеріалів, радіо конструювання і, звичайно, як результат роботи, – перегони. Досвід показує, що більшість дітей, які  були в подібних гуртках стали інженерами, конструкторами та вченими. Тож запрошуємо черкащан вступати до гуртків з автомоделювання, а якщо сумніваєтеся, то приходьте подивитися на запеклі перегони, - розповідає  директор КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» Євгеній Король.

Змагання відбуватимуться на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору