У Черкасах відбудуться громадські слухання щодо зміни назви зоопарку

09 жовтня 2018, 11:56

Міська влада визначилась із датою та місцем проведення громадських слухань щодо зміни назви черкаського зоопарку. Обговорення цього питання має відбутися 26 жовтня о 16:30 в приміщенні Будинку культури ім. Кулика.    

Нагадаємо, за пропозицією інвестора,  в назві черкаського звіринця хочуть відобразити відомий український бренд в обмін на продовження реконструкції закладу.

Про це в коментарі "Про все" повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов. 

Зі слів чиновника, розпорядження про проведення такого заходу вже знаходиться на підписі у керівництва міста.

- Оскільки при вирішенні цього питання мова йде про власність міста і громади Черкас, пропозицію інвестора щодо відображення бренду "Рошен" у назві зоопарку будуть обговорювати на громадських слуханнях. На адресу інвестора також буде надіслано відповідний лист, - розповів Сергій Павлович.

Читайте також: У Черкаському зоопарку виникла пожежа та Через пожежу над черкаським зоопарком літають екзотичні птахи.

Олена сказав:

Люди добрі, ну яке відношення солодка імперія Рошен має до зоопарку? Тільки за те, що підмогли із грошима та допомогли благоустрою території, треба вліпити назву Рошен? Якщо Азот допомагає школам, треба втюхати школі назву Азоту? Запевняю вас, люди просто перестануть ходити в зоопарк! Не робіть цього! Якась дурня. В яку “воспаленную” голову прийшла така ідея?

Вгору