У Черкасах відбудеться “Кубок міського голови – ЛНЗ”: зібрані кошти передадуть на підтримку ЗСУ

07 вересня 2022, 13:21

ФК "ЛНЗ" другий рік поспіль виступає головним партнером традиційного футбольного турніру Черкас.

Усі зібрані кошти від учасників і глядачів змагань будуть передані на підтримку ЗСУ, зазначає секретар міської ради Юрій Тренкін.

- Цими грошима ми підтримаємо придбання автомобіля на передову для наших військових, аби підтримувати їхню мотивацію та моральний дух у боротьбі з ворогом. Працюємо в тилу, щоб їм там було простіше, - говорить Тренкін.

- Наш футбольний клуб і загалом група компаній ЛНЗ завжди готові сприяти вдалим ініціативам. Ми були партнерами минулоріч, ми партнери і в непростому 2022-му. Спільними зусиллями проведемо класний турнір. На фінал готуємо сюрпризи, - каже представник ЛНЗ Андрій Вєков .

Кубок стартує 5 жовтня і триватиме до 21 жовтня, розповідає директор змагань Андрій Фощій.

- Проходитиме Кубок на території 34-ї школи у форматі 8+1 гравців на полі. По буднях з понеділка по п‘ятницю у вечірній час для зручності учасників і глядачів. Переможець отримує наш величезний перехідний кубок і призові. Перше місце – 20 000 грн, друге – 15 000 грн, третє – 10 000 грн. А найкращі гравці в кожній команді будуть нагороджені цінними подарункам. Запрошую також приєднуватись обласні колективи, - додає Андрій Фощій.

За інформацією пресслужби ФК "ЛНЗ"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

Гоните оттуда Тренкина,а то снова сламает ногу.

Вгору