У Черкасах в онколікарні побільшало пацієнтів

05 липня 2022, 20:30

У півтора рази зросло навантаження на медиків Черкащини. У відділенні Центру клінічної онкології нині приймають до 70 людей на день, пише Суспільне.

На лікування приїздять пацієнти не лише з Черкащини, а й з інших областей, які вдома не можуть отримати належну допомогу через бойові дії.

- Деякі пацієнти залишаються, якщо вони потребують нагляду. Є пацієнти, які приїжджають суто на лікування на один день і мають можливість поїхати додому. Ми закликаємо людей не забувати за себе і за потреби вчасно звертатися до лікарів по допомогу. Ми працюємо, ми надаємо цю допомогу, ми діагностуємо і ми лікуємо, - розповідає лікарка-онколог Дарія Левковська. Вона додає, що належну медичну допомогу й лікування надають усім пацієнтам, які звертаються. Медикаментів нині достатньо.

Завідувач обласного центру клінічної онкології Юрій Самохвал розповідає, що у відділенні є 25 ліжок цілодобового та 35 - денного перебування, але на тих 35 денних зазвичай перебуває значно більше хворих. Усе через збільшення навантаження, яке почалося на другому місяці повномасштабної війни. Проте лікарі готові працювати швидко та якісно, аби всі вчасно отримали допомогу.

- Ми вже декілька років працюємо без вихідних. В суботу і в неділю в нас працюють і лікарі, і, звісно, медсестри, маніпуляційний кабінет, тому це називається 24 на 7. Війна війною, а люди повинні далі жити, - додав Юрій Самохвал.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору