У Черкасах у торгових центрах усім охочим міряли тиск

30 жовтня 2019, 18:32

Обласний доброчинний інформаційно-просвітницький захід «РОЗПІЗНАЙ ІНСУЛЬТ», приурочений Всесвітньому дню боротьби з інсультом, відбувся в обласному центрі.

Нагадаємо, 29 жовтня – Усесвітній день боротьби з інсультом. Метою акцію було привернути увагу людей до проблеми виникнення інсульту, запобігання та профілактики захворювання серед населення, - інформують в Управлінні охорони здоров’я Черкаської ОДА, що є одним з організаторів акції.

У заході взяв участь КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради, а також співорганізатори - Черкаська обласна лікарня, Черкаська медична академія, Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Провели його в Черкаському обласному діагностично-консультативному центрі, ТРЦ «Любава» та ТРЦ «Depo’t center».

Акція «РОЗПІЗНАЙ ІНСУЛЬТ» спрямована на підвищення обізнаності населення з питань запобігання та профілактики інсульту, зазначають в Управлінні. У межах заходу діяли локації: “Вимірювання студентами-волонтерами Черкаської медичної академії артеріального тиску, ваги та індексу маси тіла всім охочим відвідувачам заходу”, “Поширення інформаційних буклетів про здоров’я”, “Показ відеороликів, ілюстративного матеріалу про симптоми та профілактику інсульту” та ін.

Під час заходу відвідувачі мали змогу отримати консультацію обласних лікарів.

Захід урізноманітнили симульованою ситуацією «Медична допомога при інсульті», провели анкетування обізнаності населення про першу допомогу при інсульті, вручали листи-пам’ятки до Всесвітнього дня боротьби з інсультом «Розпізнай інсульт» з рекомендаціями обласних лікарів тощо.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору