У Черкасах трьом медпрацівникам пологового будинку повідомили про підозру

29 листопада 2018, 18:52

У Черкасах трьом медпрацівникам пологового будинку повідомили про підозру

Трьом медичним працівникам КЗ ЧМПБ "Центр матері та дитини" у Черкасах, які неналежно виконали свої професійні обов'язки під час приймання пологів у породіллі, було повідомлено про підозри.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що медичні працівники не провели термінове розродження шляхом кесаревого розтину, в результаті чого настали тяжкі наслідки для новонародженого немовляти у формі інвалідності.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, трьом медичним працівникам було повідомлено про підозри.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 2 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки новонародженому) Кримінального кодексу України.

Вчинене кримінальне правопорушення карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Нагадаємо, що на Черкащині судитимуть чоловіка, який через конфлікт побив свого знайомого.

У ході досудового розслідування було встановлено, що зловмисник, на ґрунті особистих неприязних відносин вчинив конфлікт із потерпілим у ході якого умисно, протиправно, усвідомлюючи небезпечний та злочинний характер своїх дій і бажаючи настання їх наслідків, умисно кулаком лівої руки наніс два удари в область правої нижньої частини обличчя, заподіявши останньому тілесні ушкодження у вигляді перелому нижньої щелепи.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 122 КК України, а саме умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору